Побудуйте свій убер-сервіс таксі

Система управління службою таксі світового рівня і замовлення від клієнтів Etaximo

Почати роботу

Logo

Сучасний ринок таксі став полем бою між традиційними службами таксі і новими онлайн сервісами такими як Uber. Нові сервіси відбирають у служб таксі найкращих водіїв та переманюють найбільш платоспроможних клієнтів, надаючи їм технологічні можливості, яких не має жодна служба таксі.

Etaximo допомагає службам таксі вистояти в цій боротьбі. Ми даємо вам інструменти і технології рівня найкращих світових сервісів таксі і дозволяємо об’єднатися між собою щоб зберегти свій бізнес.

 • Новий бізнес на новій платформі

  Бажаєте відкрити нову службу таксі? Не вистачає замовлень? Достатньо встановити водіям додаток Etaximo, налаштувати тарифи і нестачі в роботі не буде.

 • Легкий старт

  Не бажаєте відмовлятися від старої системи? Працювати з Etaximo можна паралельно зі старою програмою. Хмарне рішення не потребує значних витрат для старту.

 • Додаток Etaximo для клієнтів

  Клієнти надають перевагу Uber та іншим додаткам? Etaximo забезпечить ваших клієнтів усіма сучасними можливостями, а ви не втратите дохід.

 • Розумні розрахунки картками

  Etaximo дозволяє вашим клієнтам сплачувати поїздки картками не виходячи з додатку, а вам виконувати перекази на картки водіїв, при цьому оптимізуючи податки.

 • Швидкість на великих об'ємах

  Наша система працює без збоїв та “гальмувань” навіть не дуже великих об’ємах замовлень. Ми обробляємо більш ніж 120 000 замовлень на добу тільки в Україні.

 • Торгівля під 0%

  Ми даємо можливість партнерам Etaximo обмінюватися замовленнями через нашу систему без комісії біржи – 0%.

 • Рейтинги водіїв

  Система рейтингів водіїв дозволяє розподіляти замовлення і бонуси в залежності від ефективності роботи кожного водія.

 • Стабільність і безпека

  Доступність системи не менш ніж 99.9% часу – простій не більш 40 хвилин на місяць. Захищені сервери в найкращих датацентрах Німеччини і Голандії.

Для початку роботи з Etaximo заповніть, будь ласка, форму нижче. Наші менеджери зв’яжуться з Вами і допоможуть зробити процес підключення максимально комфортним.

Ім'я*

Телефон*

E-mail*

Назва служби

Місто

Кількість авто в службі